ETTEVÕTTED TOOTSI VALLAS

 

VALLA OSALUSEGA:

 

OÜ Tootsi Kommunaal:  http://www.tootsi.ee/valla-osalusega-ettevotted-ja-mtud

Tegevusvaldkond: elamu-ja kommunaalmajanduse; veevarustuse-ja kanalisatsiooni teenuste osutamine, heakorra, teede ja tänavate korrashoid Tootsi vallas.

 

ERAETTEVÕTTED:

 

Anneever OÜ on Tootsis tegutsev ettevõte, kes peab Kesk tänav 13 ruumides lillepoodi, mis on avatud kaks korda nädalas.

Betamar OÜ on Tootsi valla territooriumil tegutsev õmblusettevõte. Peamiselt õmmeldakse päästeveste, mis eksporditakse Euroopasse.

Vändra MP põhitegevuseks on maaparandus, metsakuivendus, metsa ülestöötamine, millele on lisandunud käesolevaks ajaks vee- ja kanalisatsiooniteenuste osutamine Vändra alevis, vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitamine, teede remont ja lammutustööd. Alates 2008. aastast on lisandunud ka turba tootmine.

Tootsi Turvas AS on aastal 1919 asutatud turbatootmise ettevõte, olles täna suurim turbakaevandaja Eestis. Aastast 2002 on ettevõtte omanik Vapo Oy. Ettevõte toodab soojust Tootsi, Lavassaare, Taebla, Palivere, Torma ja Särevere asulates. Tööandjaks on ettevõte 7-le Tootsi valla elanikule. Ettevõtte põhitegevus on: küttefreesturba, kütte tükkturba ja kasvufreesturba kaevandamine; pakendatud kasvu- ja küttetükkturba tootmine;  hakkepuidu tootmine;  soojuse tootmine väikekatlamajades.

Balmec Forest OÜ on metsamasinate varuosi ja tarvikuid tootev ettevõte. Ettevõte on välja kasvanud 2007.a. loodud Metsavennad Grupist, et spetsialiseeruda täielikult oma toodete väljatöötamisele. Ettevõtte poolt pakutav tootevalik on läbinud põhjalikud testid ja katsetused ning pälvinud turul väga hea vastuvõtu. Tänaseks kuuluvad ettevõtte klientide hulka suurimad metsaülestöötajad Eestis ning igakülgne positiivne tagasiside on julgustanud neid oma tooteid pakkuma ka välisriikidesse.

Tootsi Depoo OÜ on Tootsi vallas tegutsev ettevõte, kelle peamiseks tegevuseks on vagunite ja vedurite taastamine.

Rineli Grupp OÜ on ettevõte, mille tegevusaladeks on metalli- ja keevitustööd ning metallkonstruktsioonide valmistamine ja paigaldamine. 

Willytex OÜ on õmblusettevõte, kus õmmeldakse peamiselt helkurveste. Ettevõte tegutseb Tootsi Kultuuri- ja Spordikeskuse ruumides.

Manni Äri OÜ on kauplus, kus müüakse mitmesugust kaupa. Lisaks kauba müügile osutab osaühing Omniva AS lepingupartnerina Tootsi vallas postipunkti teenuseid. Postipunkt on avatud esmaspäevast reedeni kell 08.00-19.00 (lõuna 13.30-14.30).

Vändra Tarbijate Ühistu (Tootsi Konsum) 100% Eesti tarbijatele endile kuuluv Eesti Tarbijateühistute Keskühistu (ETK/COOP Estonia) on vanim ja suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. ETK Grupis tegutseb 19 tarbijate ühistut, millel on omakorda kokku ligi 83 000 klientomanikku ehk ühistu liiget.

Vändra Arst OÜ alustas tegevust 01.01.2015 endise Tootsi perearsti ruumides. Praksis on avatud esmaspäevast reedeni. 

Albon Grupp OÜ õppekeskus asub Tootsi Tööstuskülas graanulitehase endistes ruumides. Tegemist on hoogsalt areneva firmaga, mis on asutatud omakapitalil, ning tegutseb edukalt remont-ehitustööde, järelevalve- ja kõrgtööde turul alates aastast 2008. Firma põhisuunaks on remondi-, ehitus- ja järelevalvetööde laia nimistu teostamine kõrgustel ning raskesti ligipääsetavates kohtades kõrgprofessionaalsel tasemel kõigi ohutusnõuete ja –sertifikaatide järgimisega, nii toestusega kui toestuseta positsioneerimistes. Firma esmaseks eesmärgiks on kõrgkvaliteetsete teenuste osutamine konkurendivõimelise firma poolt Euroopa industriaalteenuste turul kui töövõtja või alltöövõtja, ning samuti outstaffing'u alusel. Albon Group OÜ arvab enda põhiliseks väärtuseks olevat kõrgprofessionaalset inimressurssi, kes on valmid kiirelt reageerima ning näitama üles julgust ebastandardsete otsuste vastuvõtmisel, mis põhinevad, muidugi, ohutusel. Kõik töötajad läbivad kohustuslikult vajaliku õppe, regulaarseid treeninguid ning Euroopa tasemel sertifitseerimise. Firma jälgib pidevalt seadmete uuendusi ning uusi tehnoloogiaid, motiveerib ning ergutab oma parimaid spetsialiste.