« Tagasi

Kandidaadid Põhja-Pärnumaa volikogu valimisteks on registreeritud

Kandidaadid Põhja-Pärnumaa volikogu valimisteks on registreeritud

Kandidaatidele registreerimisnumbrite andmine

Põhja-Pärnumaa valla valimiskomisjoni

08. septembri 2017 otsus nr 8

Lähtudes kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse § 37 lõikest 2 ja arvestades liisuheitmise tulemusi,

1. Anda 15. oktoobril 2017. a toimuvateks Põhja-Pärnumaa vallavolikogu valimisteks esitatud kandidaatidele registreerimisnumbrid järgmiselt:

Eesti Keskerakond

nr 101 ELLA MÖLDER

nr 102 LINDA LAAST

Valimisliit "Ühine Koduvald"

nr 103 TARVI TASANE

nr 104 RIINA KUKK

nr 105 TOOMAS SONTS

nr 106 ÜLLE VAPPER

nr 107 JÜRI METS

nr 108 NIIDA-ANITA MORGEN

nr 109 RAUL PEETSON

nr 110 KÜLLI LUMI

nr 111 KALLE LEHTEMAA

nr 112 TIIA UFFERT

nr 113 TIIT KANGERT

nr 114 TERLI KRIKUHHIN

nr 115 MARTIN SEMPELSON

nr 116 MARI-LIIS JAANSON

nr 117 MATI ROSENSTEIN

nr 118 TAIMI MARKSON

nr 119 RANET LEPIK

nr 120 ERIKA LILLEORG

nr 121 MARGO DELLO

nr 122 ANU SILLANDI

nr 123 HARALD VALK

nr 124 MARINA SIMM

nr 125 AIN LEPIK

nr 126 EHA TAMM

nr 127 ROEL RAUDSEPP

nr 128 GERDA MÖLDER

nr 129 RAIKO ALLIKIVI

nr 130 AILI LUIK

nr 131 AILE JAANSALU

Valimisliit Tasakaal

nr 132 TARMO LEHISTE

nr 133 PRIIT ENOK

nr 134 MEELIS KRUUSMANN

nr 135 SILJE LANG

nr 136 NILS SEMPELSON

nr 137 ÜLO STOKKEBY

nr 138 JAANA NOVIKOV

nr 139 TIIT SOOSAAR

nr 140 MARIKA JUHANI

nr 141 VELI PIIKMANN

nr 142 MIHKEL JÜRISSON

nr 143 TIINA HEIDEMANN

nr 144 KALEV KÄRTMANN

nr 145 EIKE LIND

nr 146 ÜLLE ÜTT

nr 147 PIIA TOOM

nr 148 VIIVE PUKKA

nr 149 MÄRTIN RÕÕMUSAAR

nr 150 ALDO PITSNER

nr 151 INDREK UMBSAR

nr 152 MERJE PETERS

nr 153 SIRLI KOHANDI

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

nr 154 JAANIS KUUSEMÄE

nr 155 TÕNIS TAPUPERE

nr 156 HARRI HEINASTU

nr 157 ÜLLAR ANDERSON

nr 158 ELIS KAPLUR

nr 159 RENE HENDRIKSON

nr 160 HARRYS POLL

nr 161 MILVI TOOME

Valimisliit "Inimeste eest"

nr 162 JAANUS RAHULA

nr 163 MADIS KOIT

nr 164 OLGA KALJUSTE

nr 165 SANDRA TOMINGAS

nr 166 MARIO MÄGISALU

nr 167 MONIKA JÕEMAA

nr 168 ROMAN KIVESTE

nr 169 JANE VAIN

nr 170 KRISTJAN SALUMAA

nr 171 KAIA KERGE

nr 172 KALEV MITT

nr 173 URVE ROOSE

nr 174 AIKI METSALU

nr 175 EHA KULDKEPP

nr 176 REIO RANDMAA

nr 177 MARIS ROOST

nr 178 EPP SOKK

nr 179 HELDI RAUDE

nr 180 JOEL ROOS

nr 181 ESTER ESULA

nr 182 TAAVI MIKU

nr 183 MERLE ERVIN

nr 184 RAUL ORAV

nr 185 VILLU KALJUMÄE

nr 186 KEILI VÄSTRIK

nr 187 AIN PERTEL

nr 188 EIKE MERESMAA

nr 189 TAIVO ESULA

nr 190 LENNART TÕNISSAAR

nr 191 MÄRT KRUUSMAA

nr 192 LIIVI VÄHESOO

nr 193 KAIDO MADISSON

Üksikkandidaadid

nr 194 RALF-HENRY KAAS

2. Käesoleva otsuse peale võib esitada kaebuse Vabariigi Valimiskomisjonile kolme päeva jooksul arvates otsuse tegemisest kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduses sätestatud korras.

3. Otsus jõustub allakirjutamisel.

 

(allkirjastatud digitaalselt)

Ahti Randmere

valimiskomisjoni esimees